Λεπτομέρειες για το προϊόν
Πιστοποίηση: CE
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 15000
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Τύπος ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Όγκος πτώσης μελανιού: |
3.5pl |
Μήκος ακροφυσίου: |
27mm |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Τύπος ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Όγκος πτώσης μελανιού: |
3.5pl |
Μήκος ακροφυσίου: |
27mm |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
| Μοντέλο Εξοπλισμού | CF-2510 (Διπλής όψης) |
| Επιλογή Ακροφυσίων | Ricoh GEN 5i |
| Μέγεθος Εκτύπωσης | 235cm × 63.2cm |
| Ύψος Εκτύπωσης | 0-15cm (Προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος Εξοπλισμού | 412cm × 159cm × 144cm |
| Βάρος Εξοπλισμού | 860kg |
| Λογισμικό Εκτύπωσης | Photoprint / PrintFactory |
| Τύπος Μελανιού | LED Περιβαλλοντικά Προστατευτικό UV Μελάνι |
| Χρώματα Μελανιού | Λευκό+CMYK+Βερνίκι |
| Μέγιστη Ισχύς | 3000W |
| Αποτελεσματικό Άνοιγμα | 1280 |
| Όγκος Σταγονιδίου Μελανιού | 3.5PL |
| Μήκος Ακροφυσίου | 27MM |
| Μονό Ακροφύσιο Χρώμα | 4 |
| Ονομαστική Τάση | 240V 50/60HZ |
Η Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. ειδικεύεται στη διανομή και χονδρική πώληση εκτυπωτών UV, συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών UV μονής διέλευσης, εκτυπωτών UV επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών UV με ιμάντα πλέγματος, εκτυπωτών banner και εκτυπωτών κρυστάλλινων ετικετών.
Το εργοστάσιό μας 2500 τ.μ. στο Panyu, Guangzhou απασχολεί πάνω από 10 άτομα προσωπικό Ε&Α και 150 εργάτες. Διατηρούμε πιστοποίηση ISO με αυστηρό ποιοτικό έλεγχο και διαχείριση παραγωγής. Υποστηρίζουμε υπηρεσίες OEM και ODM με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή εκτυπωτών UV.
Τα προϊόντα μας εξάγονται παγκοσμίως σε Γαλλία, Γερμανία, Βιετνάμ, Ινδία και άλλες χώρες, με πιστοποιήσεις CE και RoHS.