Λεπτομέρειες για το προϊόν
Πιστοποίηση: CE
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 15000
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Τύπος ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Τύπος ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
| Πρότυπο εξοπλισμού | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Τύπος ακροβωτίου | Ricoh GEN 5i |
| Μέγεθος εκτύπωσης | 235cm × 63,2cm |
| Υψόμετρο εκτύπωσης | 0-15cm (προσαρμόζεται) |
| Μέγεθος εξοπλισμού | 412cm × 159cm × 144cm |
| Βάρος του εξοπλισμού | 860 κιλά |
| Λογισμικό εκτύπωσης | Φωτοτυπία / Τυπογραφείο |
| Τύπος μελάνης | LED προστασία του περιβάλλοντος UV μελάνι |
| Χρώματα μελάνης | W + CMYK + βερνίκι |
| Μέγιστη ισχύς. | 3000W |
| Προδιαγραφές ακροβωτίου | Αποτελεσματική οπή: 1280 |
| Όγκος σταγονιδίων μελάνης | 3.5PL |
| Μέγεθος του ακροφύλλου | 27MM |
| Χρώμα μίας βρύσης | 4 |
| Διορισμένη τάση | 240V 50/60HZ |
Η εταιρεία Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. ειδικεύεται στη διανομή και χονδρική πώληση εκτυπωτών UV, συμπεριλαμβανομένων των εκτυπωτών UV μίας διέλευσης, των εκτυπωτών flatbed UV, των εκτυπωτών ζώνης UV mesh, των εκτυπωτών πανό,και εκτυπωτές κρυστάλλων ετικετών.
Το εργοστάσιό μας 2500 m2 στο Panyu, Guangzhou, επαρχία Guangdong απασχολεί πάνω από 10 προσωπικό R & D και 150 εργαζόμενους.
Υποστηρίζουμε τις υπηρεσίες OEM και ODM με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή UV εκτυπωτών, λαμβάνοντας θετικά σχόλια από πελάτες σε όλο τον κόσμο.Ινδία, και άλλες χώρες, με πιστοποιητικά CE και RoHS.