Λεπτομέρειες για το προϊόν
Πιστοποίηση: CE
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 15000
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Τύπος ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Τύπος ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
| Μοντέλο Εξοπλισμού | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Επιλογή Ακροφυσίου | Ricoh GEN 5i |
| Μέγεθος Εκτύπωσης | 235cm × 63,2cm |
| Ύψος Εκτύπωσης | 0-15cm (Προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος Εξοπλισμού | 412cm × 159cm × 144cm |
| Βάρος Εξοπλισμού | 860kg |
| Λογισμικό Εκτύπωσης | Photoprint / PrintFactory |
| Τύπος Μελανιού | LED Περιβαλλοντικά Προστατευτικό UV Μελάνι |
| Χρώματα Μελανιού | W + CMYK + Βερνίκι |
| Μέγιστη Ισχύς | 3000W |
| Προδιαγραφές Ακροφυσίου | Ενεργό Άνοιγμα: 1280 |
| Όγκος Σταγονιδίου Μελανιού | 3,5PL |
| Μήκος Ακροφυσίου | 27MM |
| Μονό Χρώμα Ακροφυσίου | 4 |
| Ονομαστική Τάση | 240V 50/60HZ |
Η Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. ειδικεύεται στη διανομή και χονδρική πώληση εκτυπωτών UV, εκτυπωτών UV μονής διέλευσης, εκτυπωτών UV επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών UV με ιμάντα πλέγματος, εκτυπωτών banner και εκτυπωτών κρυστάλλινων ετικετών. Το εργοστάσιό μας βρίσκεται στο Panyu Guangzhou, στην επαρχία Guangdong, καλύπτει 2500 m² με πάνω από 10 άτομα προσωπικό R&D και 150 εργάτες. Διατηρούμε πιστοποίηση ISO με αυστηρό ποιοτικό έλεγχο και διαχείριση παραγωγής, υποστηρίζοντας υπηρεσίες OEM και ODM. Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή εκτυπωτών UV, λαμβάνουμε θετικά σχόλια από πελάτες παγκοσμίως και εξάγουμε στη Γαλλία, τη Γερμανία, το Βιετνάμ, την Ινδία και άλλες χώρες. Τα προϊόντα μας έχουν πιστοποίηση CE και RoHS.