Λεπτομέρειες για το προϊόν
Πιστοποίηση: CE
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 15000
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Τύπος ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Τύπος ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
| Πρότυπο εξοπλισμού | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Επιλογή ακροβωτίου | Ricoh GEN 5i |
| Μέγεθος εκτύπωσης | 235cm × 63,2cm |
| Υψόμετρο εκτύπωσης | 0-15cm (Το ύψος μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μέγεθος εξοπλισμού | 412cm × 159cm × 144cm |
| Βάρος του εξοπλισμού | 860 κιλά |
| Λογισμικό εκτύπωσης | Φωτοτυπία / Τυπογραφείο |
| Τύπος μελάνης | LED προστασία του περιβάλλοντος UV μελάνι |
| Χρώματα μελάνης | W + CMYK + βερνίκι |
| Μέγιστη ισχύς. | 3000W |
| Αποτελεσματική οπή | 1280 |
| Όγκος σταγονιδίων μελάνης | 3.5PL |
| Μέγεθος του ακροφύλλου | 27MM |
| Χρώμα μίας βρύσης | 4 |
| Διορισμένη τάση | 240V 50/60HZ |
Η Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd είναι διανομέας και προμηθευτής χονδρικού εμπορίου UV εκτυπωτών, UV εκτυπωτών μίας διέλευσης, UV flatbed εκτυπωτών, UV mesh belt εκτυπωτών, εκτυπωτών πανό,και εκτυπωτές κρυστάλλων ετικετώνΤο εργοστάσιο μας βρίσκεται στο Panyu Guangzhou, επαρχία Guangdong με μέγεθος 2500 m2.Έχουμε πιστοποίηση ISO με αυστηρό έλεγχο ποιότητας και διαχείριση παραγωγήςΥποστηρίζουμε τις υπηρεσίες OEM και ODM και κατασκευάζουμε εκτυπωτές UV για περισσότερα από 10 χρόνια, λαμβάνοντας θετικά σχόλια από τους πελάτες μας.Ινδία και άλλες χώρεςΤα προϊόντα μας έχουν πιστοποίηση CE και RoHS.