Λεπτομέρειες για το προϊόν
Πιστοποίηση: CE
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 15000
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Τύπος ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Τύπος ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Προηγμένη λύση εκτύπωσης UV σχεδιασμένη για ψηφιακή εκτύπωση υψηλής ακρίβειας σε διάφορα υλικά, όπως γυαλί, μπουκάλια, κυλίνδρους και κωνικά αντικείμενα.
| Μοντέλο Εξοπλισμού | CF-2510 (Διπλής όψης) |
|---|---|
| Επιλογή Ακροφυσίων | Ricoh GEN 5i |
| Μέγεθος Εκτύπωσης | 235cm × 63,2cm |
| Ύψος Εκτύπωσης | 0-15cm (Προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος Εξοπλισμού | 412cm × 159cm × 144cm |
| Βάρος Εξοπλισμού | 860kg |
| Λογισμικό Εκτύπωσης | Photoprint / PrintFactory |
| Τύπος Μελανιού | LED Περιβαλλοντικά Προστατευτικό Μελάνι UV |
| Χρώματα Μελανιού | Λευκό + CMYK + Βερνίκι |
| Μέγιστη Ισχύς | 3000W |
| Προδιαγραφές Ακροφυσίων | Ενεργό Άνοιγμα: 1280 |
| Όγκος Σταγόνας Μελανιού | 3,5PL |
| Μήκος Ακροφυσίου | 27MM |
| Μονό Χρώμα Ακροφυσίου | 4 |
| Ονομαστική Τάση | 240V 50/60HZ |
Η Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. ειδικεύεται στη διανομή και χονδρική πώληση εκτυπωτών UV, συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών UV μονής διέλευσης, εκτυπωτών UV επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών UV με ιμάντα πλέγματος, εκτυπωτών πανό και εκτυπωτών ετικετών κρυστάλλου.
Το εργοστάσιό μας 2500 m² που βρίσκεται στο Panyu, Guangzhou, επαρχία Guangdong απασχολεί πάνω από 10 άτομα προσωπικό R&D και 150 εργάτες. Διατηρούμε πιστοποίηση ISO με αυστηρά συστήματα ελέγχου ποιότητας και διαχείρισης παραγωγής.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή εκτυπωτών UV, υποστηρίζουμε υπηρεσίες OEM και ODM και εξάγουμε σε Γαλλία, Γερμανία, Βιετνάμ, Ινδία και άλλες χώρες. Τα προϊόντα μας κατέχουν πιστοποιήσεις CE και RoHS.