Λεπτομέρειες για το προϊόν
Πιστοποίηση: CE
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 15000
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Τύπος πιάτου: |
Περώρια εκτύπωση |
Τύπος δομής: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Υποστηριγμένο σύστημα: |
Windows2000 |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Όγκος πτώσης μελανιού: |
3.5pl |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Τύπος πιάτου: |
Περώρια εκτύπωση |
Τύπος δομής: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Υποστηριγμένο σύστημα: |
Windows2000 |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Όγκος πτώσης μελανιού: |
3.5pl |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Αυτόματος εκτυπωτής UV υψηλής ακρίβειας σχεδιασμένος για εκτύπωση σε φιάλες, πλαστικά δοχεία, κούπες καφέ, κεραμικά κύπελλα και άλλα κυλινδρικά αντικείμενα με κάλυψη 360 μοιρών.
| Μοντέλο | CF-2510 (Duplex) |
| Τύπος Ακροφυσίου | Ricoh GEN 5i |
| Μέγεθος Εκτύπωσης | 235cm × 63.2cm |
| Ύψος Εκτύπωσης | 0-15cm (Προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος Εξοπλισμού | 412cm × 159cm × 144cm |
| Βάρος Εξοπλισμού | 860kg |
| Λογισμικό Εκτύπωσης | Photoprint / PrintFactory |
| Τύπος Μελανιού | Περιβαλλοντικά Φιλικό UV Μελάνι LED |
| Χρώματα Μελανιού | Λευκό + CMYK + Βερνίκι |
| Μέγιστη Ισχύς | 3000W |
| Προδιαγραφές Ακροφυσίου | Ενεργό στόμιο: 1280, Όγκος σταγόνας: 3.5PL, Μήκος: 27MM, Χρώμα ανά ακροφύσιο: 4 |
| Ονομαστική Τάση | 240V 50/60HZ |
Η Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. ειδικεύεται σε λύσεις εκτύπωσης UV, συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών UV, εκτυπωτών UV μονής διέλευσης, εκτυπωτών UV επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών UV με ιμάντα πλέγματος, εκτυπωτών banner και εκτυπωτών κρυστάλλινων ετικετών.
Το εργοστάσιό μας 2500 τ.μ. στο Panyu, Guangzhou απασχολεί πάνω από 10 άτομα προσωπικό Ε&Α και 150 εργάτες. Διατηρούμε πιστοποίηση ISO με αυστηρό ποιοτικό έλεγχο και διαχείριση παραγωγής. Υποστηρίζοντας υπηρεσίες OEM και ODM, έχουμε πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή εκτυπωτών UV με θετικά σχόλια πελατών παγκοσμίως.
Εξάγουμε σε Γαλλία, Γερμανία, Βιετνάμ, Ινδία και άλλες χώρες. Όλα τα προϊόντα φέρουν πιστοποίηση CE και RoHS.