Λεπτομέρειες για το προϊόν
Πιστοποίηση: CE
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 15000
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Επιλογή ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Επιλογή ακροφυσίου: |
Ricoh GEN 5i |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Προηγμένος εκτυπωτής UV κυλινδρικός ψεκασμού 360 μοιρών, σχεδιασμένος για εφαρμογές εκτύπωσης κυκλικών αντικειμένων υψηλής ποιότητας με μηχανική ακρίβεια και έξυπνα χαρακτηριστικά.
| Μοντέλο Εξοπλισμού | CF-2510 (Διπλής Όψης) |
|---|---|
| Επιλογή Ακροφυσίων | Ricoh GEN 5i |
| Μέγεθος Εκτύπωσης | 235cm × 63.2cm |
| Ύψος Εκτύπωσης | 0-15cm (Προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος Εξοπλισμού | 412cm × 159cm × 144cm |
| Βάρος Εξοπλισμού | 860kg |
| Λογισμικό Εκτύπωσης | Photoprint / PrintFactory |
| Τύπος Μελανιού | LED Περιβαλλοντικά Προστατευτικό UV Μελάνι |
| Χρώματα Μελανιού | Λευκό + CMYK + Βερνίκι |
| Μέγιστη Ισχύς | 3000W |
| Προδιαγραφές Ακροφυσίων | Ενεργό Άνοιγμα: 1280 |
| Όγκος Σταγόνας Μελανιού | 3.5PL |
| Μήκος Ακροφυσίου | 27MM |
| Χρώμα Μονού Ακροφυσίου | 4 |
| Ονομαστική Τάση | 240V 50/60HZ |
Η Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. είναι κορυφαίος διανομέας και χονδρέμπορος εκτυπωτών UV, συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών UV μονής διέλευσης, εκτυπωτών UV επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών UV με ιμάντα πλέγματος, εκτυπωτών πανό και εκτυπωτών ετικετών κρυστάλλου.
Το εργοστάσιό μας, που βρίσκεται στο Panyu Guangzhou, στην επαρχία Guangdong, καλύπτει 2500 m² με πάνω από 10 άτομα προσωπικό Έρευνας & Ανάπτυξης και 150 εργαζομένους. Διατηρούμε πιστοποίηση ISO με αυστηρό έλεγχο ποιότητας και διαχείριση παραγωγής, υποστηρίζοντας υπηρεσίες OEM και ODM.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή εκτυπωτών UV, έχουμε λάβει θετικά σχόλια από πελάτες παγκοσμίως και εξάγουμε σε Γαλλία, Γερμανία, Βιετνάμ, Ινδία και άλλες χώρες. Τα προϊόντα μας είναι πιστοποιημένα με πρότυπα CE και RoHS.