Λεπτομέρειες για το προϊόν
Πιστοποίηση: CE
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 15000
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Τύπος πιάτου: |
Περώρια εκτύπωση |
Τύπος δομής: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Όγκος πτώσης μελανιού: |
3.5pl |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Τύπος πιάτου: |
Περώρια εκτύπωση |
Τύπος δομής: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X 63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Όγκος πτώσης μελανιού: |
3.5pl |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
| Προδιαγραφές Εξοπλισμού | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Επιλογή ακροφυσίου | Ricoh GEN 5i |
| Μέγεθος εκτύπωσης | 235cm X 63.2cm |
| Ύψος εκτύπωσης | 0-15cm (Το ύψος είναι προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος εξοπλισμού | 412cm * 159cm * 144cm |
| Βάρος εξοπλισμού | 860kg |
| Λογισμικό Εκτύπωσης | Photoprint / PrintFactory |
| Τύπος Μελάνης | LED Περιβαλλοντικά Φιλική Μελάνη UV |
| Χρώμα Μελάνης | Λευκό + CMYK + Βερνίκι |
| Μέγιστη ισχύς | 3000W |
| Προδιαγραφές ακροφυσίου | Ενεργές οπές: 1280 |
| Όγκος σταγόνας μελάνης | 3.5PL |
| Μήκος ακροφυσίου | 27MM |
| Χρώμα ανά ακροφύσιο | 4 |
| Ονομαστική τάση | 240V 50/60HZ |
Η Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. είναι διανομέας και χονδρέμπορος εκτυπωτών UV, εκτυπωτών UV μονής διέλευσης, εκτυπωτών UV επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών UV με ιμάντα πλέγματος, εκτυπωτών πανό και εκτυπωτών ετικετών κρυστάλλου.
Το εργοστάσιό μας βρίσκεται στο Panyu Guangzhou, στην επαρχία Guangdong, με έκταση 2500 m². Απασχολούμε περισσότερα από 10 άτομα προσωπικό Έρευνας & Ανάπτυξης και 150 εργάτες. Οι λειτουργίες μας είναι πιστοποιημένες κατά ISO με αυστηρό έλεγχο ποιότητας και διαχείριση παραγωγής. Υποστηρίζουμε υπηρεσίες OEM και ODM.
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή εκτυπωτών UV, έχουμε λάβει θετικά σχόλια από τους πελάτες μας παγκοσμίως. Εξάγουμε στη Γαλλία, τη Γερμανία, το Βιετνάμ, την Ινδία και άλλες χώρες. Τα προϊόντα μας έχουν πιστοποίηση CE και RoHS.