Λεπτομέρειες για το προϊόν
Πιστοποίηση: CE
Όροι πληρωμής και αποστολής
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 15000
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Χρώμα & Σελίδα: |
Πολύχρωμος Τύπος εκτύπωσης |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Μοντέλο Αρ.: |
2510 |
Πιάτο: |
Περώρια εκτύπωση |
Δομή: |
Επίπεδης βάσης Τύπος κυλίνδρων |
Χρώμα & Σελίδα: |
Πολύχρωμος Τύπος εκτύπωσης |
Διεπαφή εκτύπωσης: |
USB3.0 |
Ταχύτητα εκτύπωσης: |
7.5CPI |
Σύστημα που υποστηρίζεται: |
Windows2000 |
Μέγεθος εκτύπωσης: |
235cm X63,2cm |
Υψόμετρο εκτύπωσης: |
0-15 εκ. |
Μέγεθος εξοπλισμού: |
412cm*159cm*144cm |
Βάρος εξοπλισμού: |
860KG |
Τύπος μελανιού: |
LED Περιβαλλοντική Προστασία UV Μελάνι |
Χρώμα μελανιού: |
W+CMYK+ Βερνίκι |
Μέγιστη ισχύς: |
3000W |
Ονομαστική τάση: |
240V 50/60HZ |
Προηγμένη λύση κυλινδρικής εκτύπωσης UV σχεδιασμένη για εκτύπωση υψηλής ποιότητας 360 μοιρών σε φιάλες και κυλινδρικά αντικείμενα.
| Μοντέλο Εξοπλισμού | CF-2510 (Duplex) |
|---|---|
| Επιλογή Ακροφυσίου | Ricoh GEN 5i |
| Μέγεθος Εκτύπωσης | 235cm × 63,2cm |
| Ύψος Εκτύπωσης | 0-15cm (Προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος Εξοπλισμού | 412cm × 159cm × 144cm |
| Βάρος Εξοπλισμού | 860kg |
| Λογισμικό Εκτύπωσης | Photoprint / PrintFactory |
| Τύπος Μελανιού | LED Περιβαλλοντικά Προστατευτικό Μελάνι UV |
| Χρώματα Μελανιού | W + CMYK + Βερνίκι |
| Μέγιστη Ισχύς | 3000W |
| Αποτελεσματικό Στόμιο | 1280 |
| Όγκος Σταγόνας Μελανιού | 3,5PL |
| Μήκος Ακροφυσίου | 27MM |
| Χρώμα Μονού Ακροφυσίου | 4 |
| Ονομαστική Τάση | 240V 50/60HZ |
Η Guangzhou Skydeekenutek Co., Ltd. ειδικεύεται στη διανομή και χονδρική πώληση εκτυπωτών UV, συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών UV μονής διέλευσης, εκτυπωτών UV επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών UV με ιμάντα πλέγματος, εκτυπωτών banner και εκτυπωτών ετικετών κρυστάλλου. Το εργοστάσιό μας 2500 τ.μ. στο Panyu, Guangzhou απασχολεί πάνω από 10 άτομα προσωπικό Ε&Α και 150 εργάτες. Διατηρούμε πιστοποίηση ISO με αυστηρό ποιοτικό έλεγχο και διαχείριση παραγωγής, υποστηρίζοντας υπηρεσίες OEM και ODM. Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή εκτυπωτών UV, εξάγουμε στη Γαλλία, τη Γερμανία, το Βιετνάμ, την Ινδία και άλλες χώρες. Τα προϊόντα μας κατέχουν πιστοποιήσεις CE και RoHS.